Spawanie rowerów – naprawa pęknięć ram

Rowery, szczególnie te często używane w trudnych warunkach, mogą ulegać uszkodzeniom. O ile pękniętą oponę można zazwyczaj szybko wymienić, to problemem jest często pęknięcie jego ramy. Taka sytuacja stanowi bowiem niebezpieczeństwo dla osoby jeżdżącej na danym jednośladzie. Zakup nowego roweru lub wymiana części może okazać się w takim przypadku kosztowna. Nie trzeba jednak rezygnować z naprawy ulubionego jednośladu – fachowcy zatrudnieni w TECHNICE SPAWALNICZEJ mogą skutecznie zespawać pęknięte części.

Spoiny wykonane przez specjalistów są trwałe i odporne na kolejne uszkodzenia, dzięki czemu mogą zapewniać rowerzystom oczekiwane bezpieczeństwo. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanego technologicznie sprzętu oraz za sprawą dużego doświadczenia zatrudnianych fachowców spoiny wykonane są z dbałością o szczegóły tak, aby były mocne, a przy tym, ładnie wyglądały. Dzięki temu po zespawaniu odpowiednich elementów rower może wrócić do pełnej sprawności.

Spawanie rowerów przez fachowców z TECHNIKI SPAWALNICZEJ

Specjaliści z TECHNIKI SPAWALNICZEJ dokładają wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania Klientów, dlatego dbają o to, aby rower po spawaniu przypominał nowy jednoślad. Przegrzanie materiału lub nieprawidłowo wykonana spoina może prowadzić do kolejnych pęknięć ramy, jednak profesjonalne spawanie rowerów eliminuje takie prawdopodobieństwo i pozwala na nowo cieszyć się swoim jednośladem.

Spawanie rowerów to jedna z usług wykonywanych przez specjalistów z firmy TECHNIKA SPAWALNICZA. Cały proces łączenia trwa krótko, dlatego po oddaniu jednośladu w ręce fachowców, nie trzeba długo czekać na jego naprawę. Co więcej, zdają oni sobie również sprawę z tego, że dla wielu osób ważny jest też wygląd roweru, więc wszystkie czynności wykonują w taki sposób, aby ograniczyć strefę wpływu ciepła by zmniejszyć uszkodzenia powłoki lakieru. Chcąc mieć pewność, że rower będzie służyć przez długi czas, nierzadko fachowcy montują na ramach również specjalne wzmocnienia, dzięki którym jednoślad staje się bardziej wytrzymały.

NASZE REALIZACJE