AUTOMATYZACJA

Automatyzacja procesów spawalniczych i zgrzewalniczych to zespół środków umożliwiających osiągnięcie wysokiej jakości wyrobu , jego powtarzalności , wzrostu wydajności i obniżenia kosztów wytwarzania . TECHNIKA SPAWALNICZA tworząc  stanowiska zautomatyzowane w trzech segmentach produkcji takich jak spawanie , zgrzewanie oraz przygrzewanie trzpieni optymalizuje rozwiązania techniczne kierując się powyższymi wskazówkami . Wszystkie stanowiska budujemy starannie dopracowując każdy szczegół  stosując  zawsze zasadę indywidualnego podejścia do Klienta .
Przy projektowaniu i wykonaniu głównie prototypowych maszyn korzystamy z wysokokwalifikowanej i posiadającej wieloletnie doświadczenie kadry inżynierów i techników.
W całym okresie naszej działalności powstało już kilkaset stanowisk zautomatyzowanych wyprodukowanych przez firmę TECHNIKA SPAWALNICZA . Pozyskiwane referencje i zamówienia kolejnych stanowisk pozwalają sądzić, że produkty nasze w zakresie automatyzacji odbierane są pozytywnie przez dotychczasowych i potencjalnych Użytkowników .

Każde ze stanowisk budujemy z:
  • Dokładnością do każdego szczegółu
  • Profesjonalnie wyszkolonym zespołem
  • Indywidualnym podejściem do klienta
  • Zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami

Rodzaje automatyzacji