Praca

Rozpocznij swoją karierę w Technika Spawalnicza. Przeglądaj dostępne oferty pracy.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne min. średnie – elektrotechnika, automatyka, robotyka lub pokrewne
  • doświadczenie w serwisie urządzeń elektrotechnicznych
  • gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • dokładność, sumienność i rzetelność
  • umiejętność posługiwania się sprzętem elektrotechnicznym oraz sprzętem diagnostycznym
  • umiejętność pracy z dokumentacja techniczną
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • odpowiednie narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od efektywności pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać :

info@techspaw.com.pl .

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązanie, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy i ich archiwizację,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej ewidencji czasu pracy,
  • wykaz pracowników do ewidencji w programie Płatnik,
  • sporządzanie umów i list płac dla umów cywilnoprawnych,
  • wystawianie zaświadczeń pracowniczych,
  • kierowanie pracowników na badania wstępne, okresowe, kontrolne, pilnowanie terminów,
  • nadzór nad przestrzeganiem terminów w zakresie szkoleń bhp,
  • obsługa Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • rozliczanie delegacji krajowych, zagranicznych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi,
  • praktyczna znajomość prawa pracy i ochrony danych osobowych,
  • doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji dotyczącej nawiązania stosunku pracy, przebiegu zatrudnienia i rozwiązujących stosunek pracy,
  • minimum 3 letnie doświadczenie pracy na stanowisku,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość programu Comarch Optima,
  • samodzielność i rzetelność w wykonywaniu zadań,
  • wysoka kultura osobista,
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie stałe + premia
  • miła i przyjazną atmosferę w pracy
Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie prac spawalniczych zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie
  • Wykonywanie prac szlifierskich
  • Zapobieganie wytwarzaniu produktów o obniżonej lub złej jakości
  • Prowadzenie stosownej dokumentacji
Wymagania:
  • Aktualne uprawnienia spawalnicze MIG / MAG
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza
  • Wykształcenie minimum zawodowe, preferowane mechaniczne lub elektryczne
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunku technicznego)
  • Zdolności manualne, dokładność precyzja
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi – szlifierki, wiertarki, wkrętarki
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym
  • Samodzielność, ale i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Ciekawą, stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w grupie międzynarodowej
  • Samodzielne stanowisko pełne wyzwań i satysfakcji z osiąganych wyników
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”