Sklep spawalniczy TECHNIKA SPAWALNICZA

TECHNIKA SPAWALNICZA to sklep stacjonarny mieszczący się w Poznaniu. W jego ofercie można znaleźć sprzęt spawalniczy, osprzęt oraz materiały spawalnicze. Oprócz obsługi Klienta na miejscu firma zajmuje się też wysyłką zamówionego sprzętu, dzięki czemu z oferty mogą skorzystać także osoby niemieszkające w stolicy Wielkopolski. Sprzęt dla siebie znajdą tutaj zarówno profesjonaliści, jak i osoby, które zajmują się spawaniem hobbystycznie.

Wysokiej klasy spawarki dostosowane do potrzeb Klienta

Sklep TECHNIKA SPAWALNICZA oferuje sprzęt dostosowany do oczekiwań Klienta. Specjaliści na podstawie tego, jaką metodą oraz które materiały chce się ze sobą łączyć, dobierają odpowiedni model spawarki. Co więcej, w spawalni możliwe jest przetestowanie określonych urządzeń, dzięki czemu, wybierając określony wariant, ma się pewność, że będzie on odpowiedni do wykonywania określonych prac.

 

Fachowcy zatrudnieni w sklepie TECHNIKA SPAWALNICZA mogą również przeszkolić z obsługi wybranych spawarek, dzięki czemu praca nie powinna sprawiać problemów. Firma zapewnia również serwis gwarancyjny, a także pogwarancyjny, dzięki czemu Klienci zawsze mogą liczyć na pomoc specjalistów.

 

Oferowane spawarki mogą być wykorzystywane do łączenia elementów metodą:

  • MIG/MAG,
  • TIG,
  • MMA,
  • gazową.

Dzięki szerokiej ofercie sprzętu każdy Klient może wybrać spawarkę oraz akcesoria spawalnicze dla siebie.

Produkty spawalnicze od renomowanych dostawców

W asortymencie znajduje się wyłącznie sprzęt od sprawdzonych dostawców, którzy stawiają na innowacyjne technologie tak, aby oferowany sprzęt mógł spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. TECHNIKA SPAWALNICZA oferuje także spawarki w niższych cenach niż w sklepach internetowych, dzięki czemu nawet osoby z mniejszym budżetem mogą wybrać sprzęt dla siebie. Oprócz tego w ofercie można znaleźć też inne urządzenia oraz elementy wyposażenia spawalni takie jak: zgrzewarki, stoły spawalnicze czy chłodnice.