Super active wire

SUPER ACTIVE WIRE (SAW) to unowocześniona wersja systemu ACTIVE WIRE (AW). W tej wersji zastosowano zmodyfikowany palnik z silnikiem o większej mocy. Pozwala to na uzyskiwanie jeszcze lepszych prędkości spawania (do 1,8 m/min) przy utrzymaniu stabilności procesu. Palnik z uwagi na osiąganą moc silnika wymaga zastosowania dodatkowego chłodzenia. Podobnie jak w przypadku systemu AW system doskonale nadaje się do spawania cienkich blach.

Oprogramowanie

Sekcja z Miejscem na pole tekstowe pod SEO

  • Roboty RPA są programowane do samodzielnego wykonywania działań, o różnym stopniu skomplikowania,
  • które cechuje powtarzalność i ograniczona liczba wyjątków w
  • regule algorytmu.

RPA znajduje zastosowanie tam gdzie integracja wielu systemów informatycznych jest droga i czasochłonna. Działanie robotów polega na imitacji ludzkich zachowań – posługują się systemami informatycznymi w dokładnie ten sam sposób – logują się do wskazanych programów, pobierają potrzebne dane oraz umieszczają je we wskazanych bazach danych. Roboty nie potrzebują jednak tradycyjnych stacji roboczych z fizycznym interfejsem.

Zrobotyzowana Automatyzacja Procesów (ang. Robotic Process Automation, RPA) – technologia automatyzacji powtarzalnych procesów biznesowych, z wykorzystaniem programów komputerowych – robotów symulujących pracę człowieka. Zrobotyzowana Automatyzacja Procesów znajduje zastosowanie w gospodarce wykonując zadania powierzane wcześniej konkretnym pracownikom.


To też może Cię zainteresować

Na naszym blogu znajdziesz mnóstwo rzeczowych artykułów o tematyce spawalniczej i nie tylko. To jest przykładowy tekst.